خدمات شرکت آژینه پاد

شرکت آژینه پاد در سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در زمینه رنگ آمیزی قطعات پلیمری و فلزی آغاز نموده است. پس از سال ها تلاش و فعالیت در اینv زمینه در سال 1384 موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:200  و ISO/TS 16949:2002 از شرکت IMQ گردید. تولید ظروف پلی اتیلن بادی و تولید باکس پالت و قفسه بندی انبار از دیگر فعالیت هایی است که مجموعه در سال های اخیر و در جهت رشد و توسعه شرکت اقدام به انجام آن نموده است.

خدمات رنگ آمیزی قطعات پلیمری و فلزی

رنگ آمیزی سپر خودرو و قطعات فلزی یکی از مهمترین و اساسی ترین فعالیت های شرکت آژینه پاد می باشد. این مجموعه توانسته با استفاده از بهترین متریال های موجود در بازار و با بکارگیری بروزترین و بهترین دستگاه ها و ماشین آلات، محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب تولیدکرده و به بازار عرضه نماید. در حال حاضر شرکت با داشتن دو سالن توليد مجزا قادر است در هر شيفت كاري تعداد ١٥٠٠ تا ٢٠٠٠ قطعه در رنگ هاي متنوع و ابعاد مختلف (۰/۷۵ *۶/۱ *۶ متر ) همزمان رنگ آميزي نمايد.

مشاهده کامل اطلاعات

تولید ظروف پلی اتیلن بادی

تولید ظروف پلی اتیلن از جمله فعالیت هایی می باشد که شرکت در سال های اخیر اقدام به راه اندازی آن نموده است. ظروف پلی اتیلن در صنعت کاربردهایی گوناگون از جمله استفاده از آن ها در فرآیند تولید کارخانه های مواد شوینده، شرکت های دارویی و… دارد. شرکت من بزرگترین تولیدکننده محصولات شوینده در ایران با نیم قرن سابقه یکی از شرکت هایی می باشد که مجموعه آژینه پاد تامین بطری پلی اتیلن آن را به عهده دارد. این ظروف در رنگ ها و ابعاد گوناگون قابل تولید می باشند.

مشاهده کامل اطلاعات

تولید باکس پالت و قفسه بندی انبار

قطعا هر شرکت و مجموعه ای که دارای انبار بوده و اقدام به نگهداری اقلام و محصولات خود می نمایند، نیاز به یک قفسه بندی مطمئن و بادوام دارد. شرکت آژینه پاد با بررسی محیط و فضای انبار شما و با توجه به نوع محصولات و نحوه انبارش آن ها، بهترین قفسه بندی را طراحی و اجرا می نماید. همچنین این واحد تولیدی جهت سهولت در حمل و نقل کالاهای شما، باکس پالت های بسیار با کیفیت و بادوام را نیز در فرآیند خط تولید خود دارد.

مشاهده کامل اطلاعات
Rate this page